Vandaag is de start van ons 44-jarig bestaan gevierd samen met onze leden en ereleden van carnavalsvereniging de Gleuvenskoevers, bij onze residentie Café de Gezelligheid. Een mooie dag waarop Paul Veldman een gouden zegel opgespeld heeft gekregen, omdat Paul 44 jaar lid is van onze vereniging. Ook is Paul uitgeroepen tot erelid van   onze vereniging. Hij heel veel voor onze vereniging betekend. Niet alleen Paul Veldman is uitgeroepen tot erelid, maar ook Jan Havers is uitgeroepen tot erelid omdat hij   vanaf 1983 tot dit jaar penningmeester is geweest en al die tijd de financiën heeft bijgehouden van “zijn cluppie” Na de officiële onderdelen is het buffet geopend die geheel is   verzorgd door Bistro de Zoete inval.  Dit alles onder muzikale klanken van iets met Queen……. Kortom een geslaagde start van een hopelijk feestelijk jubileum jaar!

Op 11 december 2021 presenteren wij u onze jubileum Hoogheid in de Bolder. Graag tot dan!

Alle fotIMG 0034 Kleino's zijn al weer te bekijken in ons foto album. KLIK HIER!IMG 0042 Klein

Disclaimer          

Privacy

th